Úspěšná herní série Polda se brzy dočká již sedmého dílu. Autoři se rozhodli uspořádat kampaň, ve které poprosili fanoušky o pomoc.

První Polda vyšel již v roce 1998 a už v té době to nebyl žádný technický skvost. Přesto všechno se titul stal u fanoušků velmi oblíbený a nastartoval tak u nás celkem vyhledávanou adventurní sérii. Mohl za to především geniální dabing, na kterém se podíleli známí čeští herci. Pro příklad uveďme jména jako Luděk Sobota, Petr Nárožný nebo Jiří Lábus. I další díly byly vcelku kladně přijaty, byť s každým novým dílem stále chladněji. Nyní se píše rok 2020 a zdá se to neuvěřitelné, ale brzy se dočkáme již sedmého dílu této české adventury. Vývojáři se na pomoc s vývojem rozhodli oslovit fanoušky a ti zareagovali doslova nečekaně.

Pokud půjde vše podle plánu, nového Poldy bychom se měli dočkat již v říjnu příštího roku. Na hře se již usilovně pracuje, opět nebude chybět ani český dabing, o který se již tradičně postarají známí čeští herci. Pokud chcete do vývoje taky zasáhnout, můžete hru podpořit v kampani na HitHitu. Autoři jsi dali za cíl vybrat částku 400 000. Fanoušci však ukázali, že o Poldu je stále zájem a po několika dnech se vybraná částka přiblížila k sumě jeden milion korun, což je neuvěřitelné. Pokud by jste chtěli vědět, o co ve hře opět půjde, doporučuji shlédnout video od samotných autorů. Já vám ve zkratce mohu prozradit, že svérázný detektiv Pankrác ocitne na největším srazu celebrit při tom vyřeší záhadu mimozemského stroje. Vypadá, že to opět bude sranda.

KOUKNI SE  Podrobnosti k DLC Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

twelve − two =