Celebrity, které do toho praštily pravděpodobně opilé

Člověk v opilosti udělá věci, kterých potom může hodně litovat. Nebo taky ne. Slavní a úspěšní toho nejsou výjimkou. Dnes se podíváme na celebrity, které byly během svého svatebního obřadu pravděpodobně opilé.

1Nicolas Cage a Erika Koike

Známý herec vlastním jménem Nicholas Kim Coppola se oženil s maskérkou Erikou Koike 23. března 2019, po téměř roční známosti. Po čtyřech dnech podala hvězda filmu Lovci pokladů žádost o anulování uzavřeného sňatku pro podvod. Podle soudních dokumentů, které zveřejnila TMZ, Koike jako první navrhla, aby se vzali. Herec údajně jednal impulzivně, a tudíž si nebyl vědomý důsledků svého jednání. Několik svědků vidělo pár v hodně ostré hádce jen pár hodin po svatbě před hotelem v Las Vegas. Je tedy více než pravděpodobné, že minimálně Cage byl pod parou, když šel k oltáři. Jinak by si byl vědomý svého zbrklého rozhodnutí.

2Britney Spears a Jason Allen Alexander

Britney Spears a Jason Allen Alexander jsou držiteli jednoho z nejkratších manželství na světě. Jejich společný život skončil po 55 hodinách anulováním ze strany populární zpěvačky. Zpěvačka měla nejspíš nějaké ty promile v krvi. Jak jinak si můžeme vysvětlit, že požádala o rozvod už po 55 hodinách od sňatku. Navíc Jasona brala více jako kamaráda. Svatba se odehrála v Little White Wedding Chapel v Las Vegas v Nevadě. Takže město hříchů by tomu alkoholu také odpovídalo.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

3Pamela Anderson a Tommy Lee

Opilá do toho prašitla pravděpodobně také bývalá modelka a herečka Pamela Anderson známá především ze seriálu Pobřežní hlídka. Metalového bubeníka Tommyho Lee si vzala po velmi krátké čtyřdenní známosti. Samozřejmě kde jinde než v jedné bezvýznamné kapličce v Las Vegas. Na druhou stranu jim to manželství vydrželo docela dlouho. Dokonce spolu stihli zplodit dvě děti než se v roce 1998 rozvedli.

4Carmen Elektra a Dennis Rodman

Alkohol v krvi je také jediným rozumným vysvětlením pro velmi brzké anulování manželského svazku, který uzavřela herečka a modelka Carmen Elektra s bývalou basketbalovou hvězdou Dennisem Rodmanem. Také oni si řekli své ano v podobně nenápadné kapli Little Chapel of the Flowers v Las Vegas v listopadu 1998. Svatební úkon byl zrušený o devět dní později.

5Mel Gibson a Robyn Moore

Vypadá to, že několik chybných rozhodnutí udělal i velmi známý herec Mel Gibson. A dost možná byl pokaždé pod parou. Jeho svatby s Robyn Moore v roce 1980 nevyjímaje. Není to nijak podložené, dokud to herec osobně nepřizná. Ale vzhledem k jeho pověsti v mládí je to vysoce pravděpodobně. Přesto jim toto manželství vydrželo až do roku 2011, kdy se rozvedli.

6Amy Winehouse a Blake Fielder-Civil

Dnes již zesnulá a kontroverzemi obalená zpěvačka Amy Winehouse nebyla nejspíš při smyslech ani ve svůj svatební den. Spolu s Blakem Fielder-Civilem provozovali nesčetný počet neřestí, které zakončili svatbou, při které byli pravděpodobně oba na mol. Nebo přinejmenším dost opilí. Sňatek uzavřeli 18. května 2007. Po necelých dvou letech se rozvedli.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

7Janeane Garofalo a Robert Cohen

Známá členka pořadu Saturday Night Live (SNL) dokonce musela být opilá, když si brala scénáristu Roberta Cohena v Las Vegas v roce 1991. Proč „musela“? Protože sňatek brala jako vtip a nevěřila tomu, že i svatby beze svědků v malých Nevadských kapličkách jsou podle úřadů platné. Zjistila to až poté, co se Cohen chtěl oženit a bylo mu oznámeno, že již ženatý je. Právě s Janeane Garofalo. Takže aby se mohl právoplatně a při plném vědomí svého činu Cohen oženit, museli se nejdřív s Janeane v roce 2012 rozvést.

8Megan Hilty a Brian Gallagher

S alkoholem to nejspíš přehnala také divadelní a televizní herečka Megan Hilty. Jako většina oddávajících potvrzuje. Většina párů, která se bere v jejich malých kapličkách bývá někdy hodně připitá. Takovou svatbu podstoupila také Megan Hilty se svým partnerem Brianem Gallagherem v kapli v Las Vegas roku 2013. Nejspíš svého rozhodnutí nelitují, protože jsou spolu dodnes a mají už dvě děti.

9Kevin Dillon a Jane Stuart

Nepříliš známý herec Kevin Dillon do toho praštil opilý. Jak jinak si vysvětlit, když si pro svůj svatební den s Jane Stuart najal imitátora Elvise. Jejich svatba proběhla, kde jinde než v Las Vegas v Nevadě v roce 2006. Na rozdíl od předchozího páru jejich manželství se po desíti letech začalo rozpadat. Přestože spolu mají dceru.

Ondřej Blahut

www.ranker.com, www.imdb.com

Předchozí článekPohleďte na přípravy velkého finále seriálu Hra o trůny
Další článekSeriál Beverly Hills 90210 se vrací!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × four =