Antihrdina Venom a jeho první oficiální trailer

První teaser trailer neukázal prakticky vůbec nic specifického z nově chystaného komiksového počinu, na kterém spolupracují studia Sony, Columbia Pictures a Marvel. Venom je jeden z nejklasičtějších padouchů rudě oděného Spider-mana. Po dlouhých letech spekulací a problémů se začátkem natáčení se to konečně blíží. První ukázka byla pouze teaser. Takže kdo čekal zázraky, byl zklamaný.

V Americe odstartovala akce známá jako CinemaCon. Právě studio Sony Entertainment na své prezentaci vypustilo do světa první plnohodnotnou ukázku k Venomovi. Trailer nám poodhaluje základní taje děje a komplexní finální pohled na Venoma. Tak jsem zvědavý, jak nadšení budou fanoušci z tohoto vhledu. Poprvé se totiž postava Venoma objevila ve třetím původním sólovém Spider-manovi. Spousta fanoušků byla z finální podoby Venoma zklamaná. Tak snad to tentokrát dopadne jinak.

Také herecké obsazení nezaostává. Tom Hardy jakožto hlavní postava je pro mnoho diváků trefou do černého. Vedle něj se ve filmu objeví také Riz Ahmed (Rogue One: Star Wars Story), Michelle Williams (Zkrocená hora, Prokletý ostrov) a další. Prozatím nepotvrzená účast visí nad Woody Harrelsonem (Carnage?) nebo Tomem Holandem (Spider-Man). Režie se ujal Ruben Fleischer (Zombieland, Gangster Squad – Lovci mafie). Na temnější a hororovější komiksovou podívanou se můžeme těšit od 4. 10. 2018.

 

Ondřej Blahut

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 5 =