Angelina Jolie jako srdnatá hasička ve filmu Kdo mi jde po krku

Angelina Jolie je známá tím, že si ve svých filmech dělá co nejvíce kaskadérských kousků sama, a to samé platí i o jejím nejnovějším filmu, snímku Taylora Sheridana Kdo mi jde po krku.

Jolie ve filmu hraje Hannah, hasičskou záchranářku pracující v montanské divočině, která se vyrovnává se ztrátou tří chlapců, které nedokázala zachránit před požárem. Nyní pracuje sama v požární věži, kde očekává, že nebude v kontaktu vůbec s nikým – dokud se neobjeví postava Connora v podání Finna Littlea. Ten je úplně sám a na útěku před dvěma obzvlášť nelítostnými zabijáky. Hannah tak nyní musí nejen pomoci Connorovi utéct, ale také se musí vyhnout mohutnému lesnímu požáru, který se jim blíží do cesty.

Netřeba dodávat, že tato role byla spojena s velkým množstvím kaskadérských kousků, jako je skok z 60 metrů vysoké požární věže. Jolie také zdůraznila, že je důležité najít správnou rovnováhu mezi kaskadérskými kousky a vizuálními efekty, aby byla zajištěna maximální autenticita na plátně: „Myslím si, že čím víc máme ve filmu vizuálních efektů, tím víc je důležité dělat vlastní kaskadérské kousky, pokud to jde, protože si myslím, že diváci poznají rozdíl, a když je to skutečné, působí to opravdově.“

Recenze na film jsou zatím hodně kritické, nejčastěji zaznívá názor, že zabijáci jsou ve filmu neschopní, a film působí trochu směšně. A to je tvorba Taylora Sheridana kritiky většinou ceněná.

KOUKNI SE  Trailer: Smrtelné zlo: Probuzení

Film Kdo mi jde po krku můžete vidět na HBO Max.

Charlie Brown

Předchozí článekSeriál přátelé se vrací už za pár dní. Na co se můžete těšit?
Další článekRecenze: Kyslík je sci-fi thriller ze stísněné kryokomory

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eleven + eight =