8 postav, které zemřou v trhácích příštího roku

VAROVÁNÍ: SPOILERY

Pokud jsme se něco naučili od dvou největších seriálů posledního desetiletí- The Walking Dead a Game of Thrones- tak to, že smrt jedné z hlavních postav je vlastně úplně normální. V posledních měsících jsme dali sbohem Hanu Solovi ze Star Wars nebo Ancient One, mentorovi Doktora Strange. Podívejte se s námi na 8 postav, které zemřou v trhácích příštího roku. Alespoň možná.

Loki – Thor: Ragnarok

c15a791255ef-600x400

I když Loki už jednou v Marvel vesmíru „zemřel“ (konkrétně ve filmu Thor: Dark World) a na první pohled se stal kladnou postavou, záhy poté však ukradl trůn svému adoptivnímu otci a sám se dosadil na místo vládce. Je velmi pravděpodobné, že v Ragnaroku bude opět jeden ze záporáků, ale protože je to Loki, nic není jisté. Ani to, jestli ho už Marvel nemá dost a neukončí jeho dějovou linii…

Steve Trevor: Wonder Woman

64028e39dcbd7e85-600x400

Připravovaný blockbuster o původu Wonder Woman bude dost možná stát život Steve Trevora v podání Chrise Pinea. Diana se totiž skrze něj naučí o lidskosti, o tom, že muži dokáží být dobří a jak víme, takovéto postavy po vykonání svého „úkolu“ tragicky umírají.  Stane se to nebo se na Stevea můžeme těšit i v dalších filmech?

Packard & Randa – Kong: Ostrov lebek

4c7ad5841b9520c9-600x400

Jsou to muži z korporátních firem ve filmu s ekologickým poselstvím. Co si myslíte, že se stane…

Luke Skywalker – Star Wars: Epizoda VIII

890d68f322ab8683-600x400

Populární sága možná přijde o dalšího z kultovních hrdinů. Proč? Když se nad tím zamyslíte, Yoda i Obi Wan zemřeli, aby pomohli v dalším vývoji svému učňovi (tehdy Lukovi). V posledních záběrech epizody VII se Rey setká právě s Lukem, který ji zřejmě začne trénovat v použití síly. Je tedy pravděpodobné, že Luka potká stejný osud jako jeho bývalého mistra?

Deckard Shaw – Rychle a zběsile 8

b9ef20a08a2214fb-600x400

Pokud se ukáže, že se Shaw opravdu přidá k týmu hrdinů vedených Frankem Petty, tak je jeho dějová linka poměrně jasná. Myslíme si, že během filmu se dostane do utajení jakožto dvojitý agent a zemře odhalen jako pravý hrdina. Shaw postava je tak trochu chodícím klišé.

Rocket – Strážci Galaxie 2

jszkhijc-600x400

Na veřejnost se již dostala informace, že Rocket bude mít problém zapadnout mezi své přátele a projde si krizí všeho, v co dříve věřil. Pravděpodobně se tak bude opakovat situace z prvního dílu- Rocket zemře chráníce své přátele s pocitem, že sem patří, stejně jako to předtím udělal Groot.

Rick Deckard – Blade Runner 2049

3e9305cc01c7-600x400

Smrt dvou nejslavnějších postav Harrisona Forda jen dva roky po sobě by byla možná až moc, ale podobnost mezi jejich životními příběhy je velká. Koneckonců Deckard nikdy nebral život moc vážně, a tak takhle poslední lekce bude možná to, co bude potřeba k uzavření jeho příběhu.

Kapitán Salazar – Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

fecd6e8ebed7d0f9-600x400

Čistě příběhově je jasné, že Salazar nebude mít dlouho životnost. Koneckonců hromada padouchů snažící se dostat Jacka Sparrowa nekončí nikdy dobře. A vzhledem k tomu, že se vrací i Orlando Bloom, máme se na co těšit.

 

LKol.

whatculture.com

Předchozí článekRecenze: Magnus Chase a bohové Ásgardu: Prastarý meč
Další článekMikulášská soutěž o knižní bestseller Hausfrau

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

19 + 17 =