5 nejzajímavějších sexuálních scén roku 2016

Natočit originálně sexuální scénu chce dobrou dávku fantazie a nebo trochu toho filmařského umu. Rok 2016 nabídl divákům pestrou škálu povedeného, ale i naprosto šíleného sexu. Tady je výběr toho nejlepšího, co nám minulý rok přinesl a věřte mi, že v některých se šlo pěkně na dřeň.

 

Mezinárodní den žen – Deadpool

Deadpool je raritka už jen kvůli tomu, že se jedná o první komiksový film s eRkovým ratingem. Filmaři měli tedy hodně prostoru jít pěkně do hloubky, a to doslova. Když pomineme hrátky s upírskými zuby nebo s bramborovou kaší, tak je Deadpool  pravděpodobně první hrdina (pokud tedy Peter Parker nemá nějakej vedlejšák), který se nechává dobrovolně obšťastňovat od své přítelkyně připínacím penisem. Jde o kultovní scénu, která divákům, ale i samotnému aktérovi Ryanu Reynoldsovi vhání slzy do očí. Ovšem jemu z trošku jiných důvodů.

 

Chytré střihy ve sprše – Equels (Jako ty)

Jako ty je snímek s Nicholasem Houltem (ten malej hejsek z filmu Jak na věc) a Kristen Stewart (ta bledá holka, která se snažila sbalit upíra Edwarda ze Stmívání), odehrávající se v Orvellovském světě bez emocí. Taková podoba Equilibria bez zábavného mlácení. Každopadně  láska a základní pudy se dokážou dostat na povrch, i když jsou potlačovány všemožnými léky. Není tedy náhodou, že se naši dva aktéři jednoho večera sejdou ve sprše. Zní vám to jako klišé? Rozhodně. Ovšem sexuální scéna je natočená s citem a vášní. Hlavní protagonisté se líbají a do toho je zakomponováno téměř s popdrahovým střihem svlékání jejich svršku. I když film nemá moc co nabídnout, tak tohle se povedlo.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

 

Zvrácené jídlo – Buchty a klobásy

To, co všechno dokázala vymyslet partička kolem Setha Rogena (Green hornet, Interwiew), je tak zvrácené, že by na to nestačily ani všechny Rorschachovy testy světa. Samotný příběh o tom, jak se jídlo z obchodního domu pomalu dovídá, že lidé nejsou bozi, ale že ho nakupují a dokonce i jedí, je završen nekontrolovatelnou sodomií, kde si to Tacos rozdává s houskou na hot dog ( a ještě k tomu jsou oboje ženského „pohlaví“). Kdyby byl ještě naživu, tak by se film Buchty a klobásy stal jednoznačně nejoblíbenějším snímkem markýze de Sade.

 

Sex před bouří – Spojenci

Abychom nezmiňovali jen animované food porno, je nutno zahrát i na tu vážnější strunu. Robert Zemeckis se po svých výletech do animovaného světa pomalu přes Let a Chůzi na laně vrací opět na vrchol. Jeho poslední snímek Spojenci v hlavní roli  s Bradem Pittem a Marion Cotillard je povedené válečné drama dvou špiónů, kteří se za války do sebe zamilují a po jejím konci spolu zůstávají v idilickém vztahu do té doby, než je jeden z nich obviněn z vlastizrady. Ona famózní sexuální scéna je krásná ve svém podání a v náznacích (právě odcházejí fanoušci Marion s tím, že její prsa zase neuvidí). Před velkou akcí, kterou je atentát na Starostu – přívržence německého režimu, tráví hlavní hrdinové v poušti hezké okamžiky při sledování východu slunce. Ovšem bouře se blíží, jak v metaforické  tak i v té reálné podobě. Schovávají se tedy do auta a po chvíli se začnou milovat (nějak mi nesedí napsat, že jdou prostě na věc). Scéna je natočena bez jakékoliv hudby a jen zvuk písku dopadající na kapotu  dokonale vykresluje napjatost celé situace.

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších filmových a komiksových záporáků

 

Když skafandr překáží – Pasažéři

Dobře, možná nejde o úplně nejlepší sexuální scénu, kterou jste mohli za uplynulý rok vidět na plátně kin, ale má své kouzlo. Film je hezké romantické sci-fi o chlápkovi (Chris Pratt), který se probudí na vesmírné lodi, plující na vzdálenou planetu mnohem dříve, než bylo v plánu. No a jelikož ten čas tak nějak pomalu utíká, řekne si, že by bylo nejlepší, aby probudil ještě někoho. A nejlépe ženu (Jennifer Lawrence). Klasické romantické nabíhání vyústí v pár komických scén, vrcholících snahou hlavních hrdinů políbit se přes nadměrně velký skafandr nebo v úklidovou práci robotů v jídelně.  Nejedná se přímo o scénu plnou sexu, ale i tak jde o originálně vymyšlenou situaci, která by v našem výčtu neměla chybět.

No a jaká je ta vaše oblíbená? Co třeba nějaký český film? Pište nám do komentářů!

 

 

Adam Dvořák

Předchozí článekRecenze: Naprostí cizinci aneb víš s kým spí tvůj chlap?
Následující článekTrailer na připravovaný film Čaroděj ze země lží

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × two =