10 věcí, které muži nechtějí, aby ženy věděly o jejich penisu

 

1. Je trochu zahnutý

Nemá modelový penis. Jeho penis by se asi neobjevil na obálkách časopisů. Jenže si neuvědomuje, že to může být přesně to, co ženy řádně vzruší. Ten zajímavý úhel může způsobit ženě omdlévající orgasmus a o vašem zahnutém pyji se jí bude zdát.

 

2. Kde všude byl

Koho penis už za svou existenci navštívil. Do jakých otvorů pronikl. Jaké  všechny ústní dutiny vysmejčil. Muži správně tuší, že tyto informace by jejich současnou partnerku pravděpodobně nepotěšily.

 

3. Má jinou barvu než zbytek těla

To je častá záležitost. Pigmentace penisu a bradavek může být jiná než většiny kůže těla. Někteří muži z toho nemají dobrý pocit.

 

4. Kolik přesně měří

Ať už je malý nebo obrovský, když na otázku, jak je velký, odpoví muži přesným počtem centimetrů, působí to tak, že si ho denně měří. A to je divné, ne?

 

5. Už není to, co býval

Býval králem, na povel poslouchal, vstával, museli jste ho krotit, aby zůstal v klidu. Teď ho musíte prosit, aby se postavil, má své dobré a špatné dny, prostě už není, co býval.

 

6. Kolik je tam ochlupení

Muži nebývají vždy pyšní na množství chlup, kterými se musí ženy proprat, aby se dostali k vysněnému pokladu. Vlastně je čím dál zarostlejší. A holit se mužům tam dole z různých důvodů nechce.

KOUKNI SE  Jak ovlivňují hormony u mužů a žen jejich sexuální touhu a vzrušení?

 

7. Kdy naposledy masturbovali

Ano, muži vstanou a myslí na sex. Naposledy onanovali před hodinou, když si dali sprchu nebo se probudili. Je to trapné, když muži nestojí, protože musí neustále masturbovat. Jenže, masturbace je nedílnou součástí sexuálního života nás mužů.

 

8. Už dávno mohl být

Už pět minut provádí muž dokonalé sebeovládací manévry a myslí na svého šéfa v práci, aby se neudělal po třech minutách sexu. Je to trapné vyvrcholit, když se žena ještě nerozehřála. A je trapné hovořit o tom, jak se musí neskutečně ovládat.

 

9. Jak ho nastavit

Muž posílá ženě své foto a už se fotí po páté, protože jeho penis v kalhotách, kraťasech, trenýrkách, nevypadá ideálně. Před začátkem schůzky na koupališti si ho urovnává v plavkách, aby vypadal větší, než vypadá.

 

10. Už prostě nemůže

Jak jen to říct ženě, která chce sex znovu a muž už prostě nemůže???? Být hrdinou, který vždy uspokojí ženu, je tak náročné…

 

Charlie Brown

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eighteen + 10 =