10 nejvíce sexy mužských rolí

[corner-ad id=1]Když se řekne ,,sexy role” vybaví se nám ihned několik skvělých hereckých výkonů, které nám utkvěly v paměti. Každý má svou představu, jak by TOP ,,desítka” nejvíce sexy mužských rolí měla vypadat. Charismatických a vážně krásných herců je na světě mnoho. Já Vám zde přináším svůj seznam zahraničních herců, kteří si za svou roli zaslouží být zmíněni.

 

1. Patrick Swayze – Hříšný tanec (1987)

,, Baby nebude sedět v koutě.” Ano, kdo by si nepamatoval onu legendární hlášku z fenomenálního filmu Hříšný tanec. Tento snímek z roku 1987 se vryl do paměti každé ženě především díky roli instruktora tance Johnyho, kterého ztvárnil dnes už zesnulý Patrick Swayze. Hříšný tanec je plný ladných Patrickových pohybů a neskutečně pronikavých sexy pohledů, se kterými nešetří. Rozhodně patřil k sexsymbolům 90. let, proto mu zaslouženě patří 1. místo v mém seznamu. Děkujeme za skvělý filmový zážitek, Patricku!

dirty-dancing-2

 

 

2. Harrison Ford – Indiana Jones: Chrám zkázy (1984)

Ať už to byli Dobyvatelé ztracené archy, Poslední křížová výprava či comeback po 19-ti letech :Království křišťálové lebky, Harrison své kouzlo neztratil. Jonese hrál skvostně. V první řadě mu nesměl chybět klobouk, mírné strniště na tváři, brašna přes rameno a roztrhaná košile. Když ještě fungovaly takzvané VHSky (neboli staré kazety, na které se vešly zhruba tak dva filmy o velikosti 2-3 GB), měli jsme doma s Jonesem tři, a když opomenu Zachraňte Willyho, byla to moje nejoblíbenější sada VHSek. Přesně takhle jsem si představovala pravého superhrdinu. Charismatického pořádného chlapa, který se nedá ledasčím zastrašit a vždy o svůj život bojuje do posledního dechu.

KOUKNI SE  To nejlepší a nejhorší z Comic-Conu 2018 v San Diegu

 

bd_indianajones2

 

3. Richard Gere – Pretty woman (1990)

Dámy, která z Vás by si nepřála dostat se z chodníku do náručí sebevědomého milionáře a strávit s ním více než jednu noc? Pro Vivien (Julia Roberts), která čekala prince na bílém koni, se onen sen stal skutečností. Tento prošedivělý sympaťák Edward (Gere) si ji zaplatí na týden. A to by nebyla správná americká romance, aby se do sebe nezamilovali. Richard zde ztvárnil zbohatlého ambiciózního muže, který je neskutečně sexy ve smokingu (…a ví to o sobě).

richard gere

 

 

4. Johnny Deep – Čokoláda (2000)

Johnny patří k nejatraktivnějším mužům planety. Má několik desítek podob, do kterých je schopen se během pár hodin v maskérně proměnit. Velký obdiv u mě má za roli Jacka Sparrowa ve filmu Piráti z Karibiku a upřímně jsem dlouho váhala, zda neoznačím roli Sparrowa za tu NEJ, ale nakonec ženské hormony promluvily a zvítězil u mě snímek Čokoláda. Je to romantická komedie, kde sice Johnnyho, který hraje cestovatele Rouxe vidíme až od půlky filmu, ale stojí to za to. Během filmu máte neustále chuť na něco sladkého a nevíte, zda-li to způsobuje ta čokoláda nebo Johnny. Ve filmu působí trochu bohémským dojmem. Seplé vlasy v culíku, neustále vytahaná košile, ale i přes to je k nakousnutí.

Johnny-Depp-as-Roux-Chocolat

 

 

5. Javier Bardem – Vicky Cristina Barcelona (2008)

Javier ve filmu představuje sponntáního ženatého malíře, kterému se do jeho poklidného života připletou dvě krásné Američanky. Taková příjemná oddechovka Woodyho Allena, kde je vážně na co se koukat. Hlavně na Javiera. Není to typický fešák, ale velmi charismatický urostlý muž se španělskými kořeny. Tento film s ním jsem vybrala záměrně, a to proto, že jeho neodolatelné pohledy v průběhu filmu dostanou ne jednu ženu do kolen. Jeho hlas je jako ukolébavka, která Vás pohladí po duši a celkově Vás ohromí jeho kouzlo. Podle mě jednoznačně jeden z nejzajímavějších mužů planety.

KOUKNI SE  Nejlepší filmy s časovou smyčkou

javier bardem

 

 

6. Christian Bale – Veřejní nepřátelé (2009)

Snímek Veřejní nepřátelé vyzdvihuje spíše hlavní postavu Johnnyho Deepa (veřejností oblíbeného zločince), kterého se Christian snaží dopadnout jako agent FBI. Tento britský herec svou roli pojal velmi vážně a v přítomnosti obleku, chladné tváře a sčesaných věčně upravených vlasů působí velmi přitažlivě. Dovolím si tvrdit, že ve filmu trumfne Johnnyho, který je bezpodmínečně také jedinečně okouzlující. Bale díky své image drsného poldy jednoznačně patří do mého seznamu.

public-enemies-02

 

7. Norman Reedus – Živí mrtví (2010)

Milovníci seriálu The Walking Dead (Živí mrtví) jistě ocení, že jsem Daryla označila za jednu z nejvíce sexy mužských rolí. A to právem. Tento věčně upocený, rozcuchaný a špinavý motorkář má totiž charisma, které jen tak někdo nevlastní. Sice tyto faktory nejsou moc sexy, ale díky nim je paradoxně atraktivní. Už dlouhých šest sérií vídáme Daryla v seriálu a pokaždé nás dovede překvapit jak už svým chováním, tak svojí image, kterou si nenechá zkazit ani krádeží kuše.

daryl dixon

 

 

8.Tom Hardy – Počátek (2010)

Počátek je skvělý mysteriózní film o nebezpečném umu Leonarda di Capria – krádeže snů z podvědomí. Tom Hardy hraje Eamese. Muže, který se stane součást jeho speciálního týmu pro jednu důležitou misi. Před tímto filmem jsem Toma neznala, ale po zhlédnutí Počátku jsem se do něj zamilovala. Drsný potetovaný čtyřicátník původem z Velké Británie je dalším z řad charismatických herců, který se Vám vryje do paměti.

KOUKNI SE  10 fantastických míst z Harryho Pottera

 

giphy

 

 

9. Ryan Gosling – Bláznivá zatracená láska (2011)

Tento sladký kanadský fešák hraje třicátníka Jacoba, který pomáhá zoufalému Stevu Carrelovi, který po zjištění, že ho žena podvádí a trvá na rozvodu, chce znovu takzvaně ,,usednout do sedla”. Jacob (Gosling) je velmi pohledný mladý muž se skvěle vypracovaným tělem, kterému k dokonalosti chybí už jen Emma Stone (hraje dceru Carella). Tato role mu perfektně sedla a konečně po filmu Zápisník jedné lásky (kde byl často označován za nejvíce sexy muže) mohu s klidným srdcem napsat, že mu právem patří titul sexy muže, ale jen díky filmu Bláznivá zatracená láska.

ryan-gosling

 

10. Scott Eastwood – Nejdelší jízda (2015)

Jestli chcete vidět pořádnou dávku lásky, napětí a sexy pohledy mladého Eastwooda, tak jste si vybrali správný film. Nejdelší jízda je o bývalém jezdci rodea Lukovi (Scott Eastwood), který potká krásnou Sophii (Britt Robertson). Vzplane láska, která však musí překonat různé překážky. Syn úžasného herce a režiséra Clinta Eastwooda po tatínkovi nezdědil pouze skvělý herecký talent, ale také uhrančivý pohled a neodolatelné charisma. Role Luka je pro Scotta jak stvořená, v sedle mu to neskutečně sekne a v kovbojském obleku je nesmírně sexy.

scott-eastwoods-abs

 

www.stylecaster.como

Michaela Bernardová

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four + nine =