Víkendová akce key4you vybízí ke kooperativnímu hraní!

Aktuální víkendová akce key4you potěší zejména ty, které nebaví hrát samotné a raději dají přednost hře s přáteli, protože řada her v aktuální nabídce přímo vybízí ke kooperativnímu hraní. Bojujte se zombie po celé Evropě v Killing Floor 2, odolávejte vlnám nepřátel v Sanctum 2 nebo se probojujte skrz hordy nepřátel v Enter the Gungeon. To vše spolu se svými kamarády! Nabídka ovšem myslí na všechny. Vydejte se zachránit své panství v hard core RPG Darkest Dungeon, řiďte svůj vlastní fotbalový tým ve strategii Football Manager 2016, rozhodněte o osudu galaxie v příběhovém RPG STAR WARS Knights of the Old Republic 2 The Sith Lords a podrobte si město Mordheim v RPG bojovce Mordheim City of the Damned. A pokud chcete raději životy zachraňovat, než je brát, vžijte se do kůže záchranáře v Helicopter 2015 Natural Disasters. A nezapomeňte, že ke každé zakoupené hře na key4you dostanete i dárek. Díky měsíční akci key4you si budete moci vybrat jednu z videoherních klasik za pouhou jednu korunu!

Darkest Dungeon

Myslíte si, že jste dobří hráči a hledáte výzvu? Darkest Dungeon z loňského roku není nic pro nováčky. Jde o hard-core roguelike RPG, které pořádně prověří vaše schopnosti coby vůdce bandy dobrodruhů. V prastarých kobkách a temných lesích se budete muset vypořádat nejen s hordami zrůd, ale vaše souputníky bude kosit rovněž stres, strach či paranoia. Můžete si vychutnat mnoho originálních herních tříd a spoustu různých hrdinů, v procedurálně generovaném prostředí, což zaručuje zábavu až na stovky hodin hraní. Darkest Dungeon zaujme i svojí nádhernou ručně kreslenou grafikou v gotickém stylu. Takže rychle – zastavit příliv příšer, které útočí na vaše prastaré rodinné panství, můžete jen vy.

Původní cena: 444 Kč Zlevněná cena: 349 Kč Zlevněná cena pro členy: 329 Kč

Killing Floor 2

Ve hrách a filmech vědecké experimenty často nedopadají dobře. Výjimkou není ani Killing Floor 2. Biotechnologický experiment skončil katastrofou a celou Evropu zaplavili zombíci. Státy jsou v rozkladu, armády prakticky přestaly existovat a zbytek přeživších se musí skrývat před hordami nemrtvých. Skupina civilistů a žoldáků se ale rozhodla bojovat. Killing Floor 2 je krvavá kooperativní střílečka. Máte na výběr ohromné množství postav i zbraní. Od moderních vojenských pušek přes staré klasiky až po podomácku vyrobené zbraně. V sólo kampani nebo multiplayeru se podíváte na mnoho různorodých map, třeba do vědeckých laboratořích, kde to všechno začalo, nebo na vrcholky zasněžených hor či do temných lesů. Killing Floor 2 nabízí hektickou akci plnou krve, kterou si nejvíc užijete s přáteli. Osud celého světa je na vás.

KOUKNI SE  Trailer na Red Dead Redemption 2 představuje nového hrdinu

Původní cena: 344 Kč Zlevněná cena: 309 Kč Zlevněná cena pro členy: 299 Kč

Sanctum 2 Complete Pack

Sanctum 2 šikovně kombinuje dva žánry, které spolu na první pohled vůbec nejdou dohromady: střílečku a tower defense. Ve strategické části hry na bitevní mapě takticky umisťujete obranné věže, které mají za cíl ochránit váš reaktor. A když začne útok, nepozorujete všechno nečinně, jako je to u tower defense her zvykem, ale zapojíte se přímo do boje ve stylu střílečky z pohledu první osoby. Zde na vás čekají čtyři hratelné třídy se spoustou zbraní, věže je zase možné vylepšovat a za získané zkušenosti si můžete nakupovat lepší vybavení. Mezi bojem a stavbou je pak pomocí komiksových sekvencí vyprávěn příběh. Sanctum 2 tak nabízí pořádnou porci různorodé zábavy a vybízí k opakovanému hraní. Hru je navíc možné hrát kooperativně až se 3 dalšími hráči. Complete Pack obsahuje všechna dodatečná rozšíření.

Původní cena: 389 Kč Zlevněná cena: 299 Kč Zlevněná cena pro členy: 279 Kč

Football Manager 2016

Nenechte se zmást názvem, v téhle hře si po trávníku moc nezaběháte. Nejedná se totiž o sportovní hru, kde byste ovládali hráče. Ve Football Manageru 2016 se naopak podíváte do zákulisí a budete řídit celý tým jako jeho manažer. Vybrat si můžete z mnoha týmů z až 50 zemí světa, nebo si dokonce vytvořit tým vlastní. Vy budete rozhodovat, kdo půjde do obrany a kdo do útoky, vy budete vybírat, které hráče si koupíte a jakou taktiku váš tým pro příští zápas zvolí. Na vás bude i komunikace s médii na tiskových konferencích nebo motivování hráčů s různými charakteristikami a osobností. Hra je strategicky překvapivě hluboká a představuje výzvu i pro zkušené hráče strategií. A pokud ji mistrovsky ovládnete, čeká na vás multiplayer pro 32 hráčů, kde soutěžíte ve fiktivní lize.

KOUKNI SE  Máte rádi seriálové Vikingy? V Total War Saga: Thrones of Britannia budete moci Anglii plenit i vy

Původní cena: 529 Kč Zlevněná cena: 489 Kč Zlevněná cena pro členy: 479 Kč

STAR WARS Knights of the Old Republic 2 The Sith Lords

Jaké to asi je být údajně posledním rytířem Jedi, kterého nahánějí Sithové i žoldáci ze všech koutů galaxie? Právě za takovou postavu si zahrajete v pokračování veleúspěšné série KOTOR. Toto sci-fi RPG volně navazuje na první díl a odehrává se několik tisíc let před vlastní filmovou ságou. Není to ale jen záležitost pro fanoušky Hvězdných válek, hru si užijete i jako nováček, který doposud neměl s tímto universem žádné zkušenosti. Nejedná se ale o černobílý příběh o dobru a zlu, protože je jen na vás, na kterou stranu Síly se nakonec přikloníte. Bude to záviset na vašich skutcích a rozhodnutích během celého hraní a můžete klidně skončit i na temné straně Síly. Na výběr máte až 3 herní třídy a několik společníků, kteří vás budou na cestě doprovázet. Vybírejte rozumně, osud galaxie je na vás.

Původní cena: 249 Kč Zlevněná cena: 149 Kč Zlevněná cena pro členy: 129 Kč

Helicopter 2015 Natural Disasters

Nejde o ledajaký letecký simulátor, který by po vás chtěl jen doletět z bodu A do bodu B. V tomto simulátoru helikoptér se ujmete ovládání záchranářských strojů a budete létat v tajfunech a bouřích, abyste zachraňovali lidské životy. Právě dynamicky se měnící počasí je možná největší výzvou hry. Ovládání jako takové je intuitivní a velmi rychle vám přejde do krve. V až 5 strojích s různými letovými vlastnostmi si projdete více než 40 misemi ve více než 100 kilometrech čtverečních terénu.

KOUKNI SE  V Jurassic World Evolution si už příští léto budete moci postavit vlastní jurský park

Původní cena: 124 Kč Zlevněná cena: 99 Kč Zlevněná cena pro členy: 89 Kč

Enter the Gungeon

Enter the Gungeon je frenetická střílečka s pixelovou grafikou s prostou herní náplní – patro po patru se prostřílet přes hordy nepřátel až k cíli. Teoreticky to zní jednoduše, ale prakticky se u toho řádně zapotíte. Hektické tempo hry pořádně prověří váš postřeh a mušku. Každá úroveň je nově vygenerovaná včetně lootu a nepřátel, což je vzhledem k tomu, že po smrti začínáte zase v prvním patře, moc dobře. Hra se tak vyhne nudnému opakování. Vyberte si z několika herních tříd. Někteří hrdinové jsou těžkopádní, ale zato víc vydrží. Jiní jsou zase méně robustní, ale na oplátku obratní a umí se vyhýbat střelám. A další si zase poradí s odhalováním pastí nebo skrytých pokladů. Podle vašeho herního stylu si pak vyberte zbraň a hurá do boje, klidně po boku kamaráda v kooperativním režimu!

Původní cena: 399 Kč Zlevněná cena: 329 Kč Zlevněná cena pro členy: 319 Kč

Mordheim City of the Damned

Pokud znáte oblíbenou stolní hru Mordheim ze světa Warhammeru, tak toto je její videoherní adaptace. Město Mordheim zasáhla kometa a v ruinách města zavládl chaos. Všemožné bandy hrdlořezů se snaží ovládnout město a jednu takovou skupinu bojovníku povedete i vy. Hra je taktické a strategické RPG. Vyberte si frakci (Skaveni, uctívači Sigmara, žoldáci z Říše a další) a sestavte si vlastní skupinu bojovníků, které povedete do krátkých, ale intenzivních a smrtících střetů. Vyberte jim zbraně, zbroje, ale pozor! Jejich smrt je fatální. Pokud o společníka přijdete, jeho smrt je definitivní. Svět Mordheimu neodpouští.

Původní cena: 549 Kč Zlevněná cena: 419 Kč Zlevněná cena pro členy: 399 Kč

Pokud vás aktuální víkendová akce key4you nezaujala, nezoufejte! Slevy jsou pravidelné a opakují se každý týden.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno