>
 

Aktuality

vydáno 17. 06. 2017

Víkendová akce key4you vybízí ke kooperativnímu hraní!

Aktuální víkendová akce key4you potěší zejména ty, které nebaví hrát samotné a raději dají přednost hře s přáteli, protože řada her v aktuální nabídce přímo vybízí ke kooperativnímu hraní. Bojujte se zombie po celé Evropě v Killing Floor 2, odolávejte vlnám nepřátel v Sanctum 2 nebo se probojujte skrz hordy nepřátel v Enter the Gungeon. To vše spolu se svými kamarády! Nabídka ovšem myslí na všechny. Vydejte se zachránit své panství v hard core RPG Darkest Dungeon, řiďte svůj vlastní fotbalový tým ve strategii Football Manager 2016, rozhodněte o osudu galaxie v příběhovém RPG STAR WARS Knights of the Old Republic 2 The Sith Lords a podrobte si město Mordheim v RPG bojovce Mordheim City of the Damned. A pokud chcete raději životy zachraňovat, než je brát, vžijte se do kůže záchranáře v Helicopter 2015 Natural Disasters. A nezapomeňte, že ke každé zakoupené hře na key4you dostanete i dárek. Díky měsíční akci key4you si budete moci vybrat jednu z videoherních klasik za pouhou jednu korunu!

Darkest Dungeon

Myslíte si, že jste dobří hráči a hledáte výzvu? Darkest Dungeon z loňského roku není nic pro nováčky. Jde o hard-core roguelike RPG, které pořádně prověří vaše schopnosti coby vůdce bandy dobrodruhů. V prastarých kobkách a temných lesích se budete muset vypořádat nejen s hordami zrůd, ale vaše souputníky bude kosit rovněž stres, strach či paranoia. Můžete si vychutnat mnoho originálních herních tříd a spoustu různých hrdinů, v procedurálně generovaném prostředí, což zaručuje zábavu až na stovky hodin hraní. Darkest Dungeon zaujme i svojí nádhernou ručně kreslenou grafikou v gotickém stylu. Takže rychle – zastavit příliv příšer, které útočí na vaše prastaré rodinné panství, můžete jen vy.

Původní cena: 444 Kč Zlevněná cena: 349 Kč Zlevněná cena pro členy: 329 Kč

Killing Floor 2

Ve hrách a filmech vědecké experimenty často nedopadají dobře. Výjimkou není ani Killing Floor 2. Biotechnologický experiment skončil katastrofou a celou Evropu zaplavili zombíci. Státy jsou v rozkladu, armády prakticky přestaly existovat a zbytek přeživších se musí skrývat před hordami nemrtvých. Skupina civilistů a žoldáků se ale rozhodla bojovat. Killing Floor 2 je krvavá kooperativní střílečka. Máte na výběr ohromné množství postav i zbraní. Od moderních vojenských pušek přes staré klasiky až po podomácku vyrobené zbraně. V sólo kampani nebo multiplayeru se podíváte na mnoho různorodých map, třeba do vědeckých laboratořích, kde to všechno začalo, nebo na vrcholky zasněžených hor či do temných lesů. Killing Floor 2 nabízí hektickou akci plnou krve, kterou si nejvíc užijete s přáteli. Osud celého světa je na vás.

KOUKNI SE  Nenáročné hraní i vysokou obtížnost nabízí víkendová akce Key4you.cz

Původní cena: 344 Kč Zlevněná cena: 309 Kč Zlevněná cena pro členy: 299 Kč

Sanctum 2 Complete Pack

Sanctum 2 šikovně kombinuje dva žánry, které spolu na první pohled vůbec nejdou dohromady: střílečku a tower defense. Ve strategické části hry na bitevní mapě takticky umisťujete obranné věže, které mají za cíl ochránit váš reaktor. A když začne útok, nepozorujete všechno nečinně, jako je to u tower defense her zvykem, ale zapojíte se přímo do boje ve stylu střílečky z pohledu první osoby. Zde na vás čekají čtyři hratelné třídy se spoustou zbraní, věže je zase možné vylepšovat a za získané zkušenosti si můžete nakupovat lepší vybavení. Mezi bojem a stavbou je pak pomocí komiksových sekvencí vyprávěn příběh. Sanctum 2 tak nabízí pořádnou porci různorodé zábavy a vybízí k opakovanému hraní. Hru je navíc možné hrát kooperativně až se 3 dalšími hráči. Complete Pack obsahuje všechna dodatečná rozšíření.

Původní cena: 389 Kč Zlevněná cena: 299 Kč Zlevněná cena pro členy: 279 Kč

Football Manager 2016

Nenechte se zmást názvem, v téhle hře si po trávníku moc nezaběháte. Nejedná se totiž o sportovní hru, kde byste ovládali hráče. Ve Football Manageru 2016 se naopak podíváte do zákulisí a budete řídit celý tým jako jeho manažer. Vybrat si můžete z mnoha týmů z až 50 zemí světa, nebo si dokonce vytvořit tým vlastní. Vy budete rozhodovat, kdo půjde do obrany a kdo do útoky, vy budete vybírat, které hráče si koupíte a jakou taktiku váš tým pro příští zápas zvolí. Na vás bude i komunikace s médii na tiskových konferencích nebo motivování hráčů s různými charakteristikami a osobností. Hra je strategicky překvapivě hluboká a představuje výzvu i pro zkušené hráče strategií. A pokud ji mistrovsky ovládnete, čeká na vás multiplayer pro 32 hráčů, kde soutěžíte ve fiktivní lize.

KOUKNI SE  FlatOut 4: Total Insanity nabídne možnost zcela zničit prostředí

Původní cena: 529 Kč Zlevněná cena: 489 Kč Zlevněná cena pro členy: 479 Kč

STAR WARS Knights of the Old Republic 2 The Sith Lords

Jaké to asi je být údajně posledním rytířem Jedi, kterého nahánějí Sithové i žoldáci ze všech koutů galaxie? Právě za takovou postavu si zahrajete v pokračování veleúspěšné série KOTOR. Toto sci-fi RPG volně navazuje na první díl a odehrává se několik tisíc let před vlastní filmovou ságou. Není to ale jen záležitost pro fanoušky Hvězdných válek, hru si užijete i jako nováček, který doposud neměl s tímto universem žádné zkušenosti. Nejedná se ale o černobílý příběh o dobru a zlu, protože je jen na vás, na kterou stranu Síly se nakonec přikloníte. Bude to záviset na vašich skutcích a rozhodnutích během celého hraní a můžete klidně skončit i na temné straně Síly. Na výběr máte až 3 herní třídy a několik společníků, kteří vás budou na cestě doprovázet. Vybírejte rozumně, osud galaxie je na vás.

Původní cena: 249 Kč Zlevněná cena: 149 Kč Zlevněná cena pro členy: 129 Kč

Helicopter 2015 Natural Disasters

Nejde o ledajaký letecký simulátor, který by po vás chtěl jen doletět z bodu A do bodu B. V tomto simulátoru helikoptér se ujmete ovládání záchranářských strojů a budete létat v tajfunech a bouřích, abyste zachraňovali lidské životy. Právě dynamicky se měnící počasí je možná největší výzvou hry. Ovládání jako takové je intuitivní a velmi rychle vám přejde do krve. V až 5 strojích s různými letovými vlastnostmi si projdete více než 40 misemi ve více než 100 kilometrech čtverečních terénu.

KOUKNI SE  Série Final Fantasy slaví 30 let, podívejte se na průlet hlavními díly

Původní cena: 124 Kč Zlevněná cena: 99 Kč Zlevněná cena pro členy: 89 Kč

Enter the Gungeon

Enter the Gungeon je frenetická střílečka s pixelovou grafikou s prostou herní náplní – patro po patru se prostřílet přes hordy nepřátel až k cíli. Teoreticky to zní jednoduše, ale prakticky se u toho řádně zapotíte. Hektické tempo hry pořádně prověří váš postřeh a mušku. Každá úroveň je nově vygenerovaná včetně lootu a nepřátel, což je vzhledem k tomu, že po smrti začínáte zase v prvním patře, moc dobře. Hra se tak vyhne nudnému opakování. Vyberte si z několika herních tříd. Někteří hrdinové jsou těžkopádní, ale zato víc vydrží. Jiní jsou zase méně robustní, ale na oplátku obratní a umí se vyhýbat střelám. A další si zase poradí s odhalováním pastí nebo skrytých pokladů. Podle vašeho herního stylu si pak vyberte zbraň a hurá do boje, klidně po boku kamaráda v kooperativním režimu!

Původní cena: 399 Kč Zlevněná cena: 329 Kč Zlevněná cena pro členy: 319 Kč

Mordheim City of the Damned

Pokud znáte oblíbenou stolní hru Mordheim ze světa Warhammeru, tak toto je její videoherní adaptace. Město Mordheim zasáhla kometa a v ruinách města zavládl chaos. Všemožné bandy hrdlořezů se snaží ovládnout město a jednu takovou skupinu bojovníku povedete i vy. Hra je taktické a strategické RPG. Vyberte si frakci (Skaveni, uctívači Sigmara, žoldáci z Říše a další) a sestavte si vlastní skupinu bojovníků, které povedete do krátkých, ale intenzivních a smrtících střetů. Vyberte jim zbraně, zbroje, ale pozor! Jejich smrt je fatální. Pokud o společníka přijdete, jeho smrt je definitivní. Svět Mordheimu neodpouští.

Původní cena: 549 Kč Zlevněná cena: 419 Kč Zlevněná cena pro členy: 399 Kč

Pokud vás aktuální víkendová akce key4you nezaujala, nezoufejte! Slevy jsou pravidelné a opakují se každý týden.

Tags: , , , , , , , , ,


o autorovi    Nahoru ↑

    Dobré knihy