Slavné herecké osobnosti rodičů alkoholiků

Známé osobnosti jako herci, herečky, zpěváci a zpěvačky a jiní, které měly nebo mají problém s alkoholem už známe skrz na skrz. Co ale takoví rodiče slavných herců a hereček? Otevřete nyní dveře do světa slavných herců a hereček, kteří neměli lehké dětství, protože jeden z jejich rodičů byl alkoholik nebo uživatel drog nebo násilník. V některých případech šlo o všechny tři negativní vlastnosti v jedné osobě.

Halle Berry

Známá snědá herečka Halle Berry, držitelka Oscara vypadá na svých padesát let stále dost dobře. Ale dětství neměla idylické. Její otec byl notorický alkoholik se sklony ke zneužívání. Bohužel mezi oběti zneužívání patřila herečka samotná.

Charlize Theron

Také další známá a slavná herečka měla těžké dětství. Její otec byl těžký zneužívající alkoholik. Problémy v rodině došly tak daleko, jak by to asi nikdo nečekal. Jednou večer, když otec přišel domů opilý víc než kdy dřív, začal dceři a manželce vyhrožovat smrtí. A tak se stalo, že její matka zastřelila otce v sebeobraně. K tomu všemu došlo, když byla Charlize teenagerkou.

Charlie Sheen

V případě herce Charlieho Sheena, hvězdy seriálu Dva a půl chlapa, nepadlo jablko daleko od stromu. Své četné problémy s alkoholem a následná léčení totiž zdědil po svém otci. Martin Sheen s démonem alkoholem bojoval často a opakovaně.

Drew Barrymore

Kalifornská herecká kráska si v dětství zakusila nejednu nepříjemnost. Otec herečky byl závislý nejen na alkoholu, ale také na drogách. Samozřejmě v kombinaci s násilnickými sklony. Dětství s věčně opilým otcem možná zapříčinilo hereččiny vlastní mladistvé boje s nejrůznějšími závislostmi.

KOUKNI SE  Nejkratší manželství úspěšných a slavných

Demi Moore

V případě známé herečky, modelky, televizní a filmové producentky Demi Moore, jde o dvojnásobnou porci alkoholiků. V rodině Mooreových měli velké problémy s alkoholem hereččina matka a nevlastní otec.

Nicki Minaj

Nicki Minaj je spíše známá jako raperka a zpěvačka. Zahrála si ale v několika filmech jako Pařba v Bangkoku, Ladíme, Doba ledová: Země v pohybu nebo Já, padouch 2. Rozená ostrovanka španělského Trinidada a Tobaga se musela vypořádat s otcovou závislostí na alkoholu a cracku.

S rodiči alkoholiky neměli náročné dětství pouze budoucí slavní herci a herečky, ale také osobnosti z hudební branže. Například Adele, která zažila silnou závislost na alkoholu svého otce. Nebo matka zpěvačky a skladatelky Keyshii Cole, Frankie Lonsová. A módní návrhářka Kelly Osbourne má otce, který se svými problémy s alkoholem a drogami nechvalně proslavil. Tím otcem není nikdo jiný než rocková hvězda Ozzy Osbourne.

 

 

 

 

 

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.ranker.com, www.imdb.com

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno