Sex a Vztahy

Published on Listopad 14th, 2017 | by mudrc

0

Nejúchylnější sexuální fetiše, které musíte poznat

Každý máme nějaký fetiš. Někdo uctívá ženské nohy, někdo je ujetý na spodní prádlo, někoho fascinují baculky. Sexuální fetiše nám v podstatě pomáhají prozkoumávat, co máme v sexu rádi.

Existují sexuální fetiše, které byste ale jako předměty a praktiky hodné uctívání pravděpodobně neoznačili:

1.Knismolagnia

Knismolagnia je fetiš spočívající ve vzrušení z lechtání. Tito fetišisté zbožňují, když je protějšek při sexu lechtá a dosahují tím orgazmu. Vzrušuje je, když někdo použije při sexu pírko, s kterým je lechtá třeba na chodidle, nebo když je sváže a potom je lechtá. Může je také vzrušovat, když pozorují někoho, kdo někoho lechtá.

2. Balónkový fetiš

Předpokládám, že balónkoví fetišisté nikdy neviděli horor To. Vzrušuje je totiž stoupání a propichování nafouklých balónků. Fetiš se nastartuje okamžikem, když vyhodíte balónek do vzduchu. Dokonce stačí, když jdete kolem někoho, kdo má v ruce nafouklé balónky.

 

3. Formicophilia

Zatímco se my běžní smrtelníci snažíme od nich dostat co nejdále, fetišisté s formikofilií hmyz, který se plazí po jejich kůži, nebo se o ně otírá, přitahuje.

 

4. Hybristofilie

Někoho s hybristofilií vzrušují vězni a lidé zavření ve vězení. Takoví fetišisté rádi píšou osobám odsouzeným k výkonu trestu a vzrušuje je pomyšlení, že s nimi mají sex. Přesvědčují také stávající partnery, aby porušili zákon, něco ukradli, nebo provedli nějaký ten zločin.

 

5. Nasolingus

Nic pro citlivější povahy. Nasolingus znamená úchylku, kdy vás vzrušuje, když lízáte a vysáváte obsah něčího nosu. Konzumujete obsah někoho nosních dírek…

 

KOUKNI SE  Sedm sexuálních tajemství, které ženy prozradí jen svým kamarádkám

6. Climacophilia

Lidé s tímto fetišem vzrušuje, když spadnou ze schodů. Vypadá to přesně tak, jak to zní- nebezpečně, vřele nedoporučuji.

 

7. Hematolagnie

Fandové filmové ságy Twilight jistě ocení. Tyto lidi vzrušuje, když si mohou během sexu hrát s krví. Potírat a rozmazávat krev po těle, kousat tak tvrdě, až začne téct krev. Dobrou chuť!

 

Charlie Brown

 

Tags: , , , ,


About the Author    Back to Top ↑