Dopřejte si akční hry a RPG s key4you

Aktuální víkendová akce key4you nadchne především hráče RPG. V akci je MMORPG The Elder Scrolls Online a rovnou si můžete přikoupit i datadisk Morrowind. Pro ty, které přitahuje spíš sci-fi tématika, je tu postapokalyptický Wasteland 2. Akci s pořádnou dávkou humoru vám přinese Deadpool. Další akční hrou ve výběru je Wonder Boy: The Dragon’s Trap a Project Nimbus. Strategicky naladěné hráče zaujme Warhammer 40,000 Dawn of War Dark Crusade. A nebo si můžete oddechnout u poklidných The Sims 4.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Skutečná řemeslná práce – ručně kreslená grafika a orchestrální soundtrack. To je Wonder Boy: The Dragon’s Trap, akční 2D plošinovka. Za unikátní grafikou se schovává poutavý příběh chlapce postiženého krutou kletbou, která z něj dělá napůl ještěra. Během průchodu hrou si ale vyzkoušíte i to, jaké to je proměnit se v ptáka, lva nebo piraňu. Každá proměna znamená novou herní zkušenost. Herní svět je sám o sobě uměleckým dílem, takže stojí za to ho prozkoumat.

Zlevněná cena: 349 Kč

Warhammer 40,000 Dawn of War Dark Crusade

Skvěle hodnocený datadisk do hry Warhammer 40,000: Dawn of War je výjimečný už tím, že k jeho spuštění nepotřebujete základní hru. Za příjemnou cenu se vám tedy do rukou dostane výborná real time strategie s velmi rozsáhlou kampaní za dvě různé rasy.

Vyberte si nemrtvé Necrony a sledujte, jak vaši nepřátele propadají zoufalství, když proti nim posíláte vojáky, které už jednou zabili. Oživení vlastních mrtvých je jen jednou z jejich mnoha mocných schopností. Další hratelnou rasou je technologické impérium Tau, které se zase bude líbit všem milovníkům těžkých mechů a obdobných sci-fi udělátek.

V propracované příběhové kampani se pak za jednu z ras pokoušíte ovládnout planetu Kronus a seznamujete se s její historií. Podobně jako v jiných hrách ze světa Warhammeru i zde máte široké možnosti při úpravě vlastních hrdinů i armád.

KOUKNI SE  Stavět města na Zemi je nuda. V Surviving Mars je budete stavět na Marsu!

Zlevněná cena: 259 Kč

The Elder Scrolls Online Morrowind Upgrade

Pokud už hrajete fantasy MMORPG The Elder Scrolls Online, nebo se teprve chystáte, Morrowind Upgrade vás bude zajímat v každém případě. Do už tak rozsáhlé herní mapy přidává, jak název napovídá, provincii Morrowind.

Vaším úkolem zde nebude nic menšího, než zastavit meteor, který může zničit město Vivec. Abyste to dokázali, musíte nejdřív polobohovi Vivecovi vrátit jeho ztracené schopnosti. Nováčky Morrowind jistě okouzlí, ale zbystřit by měli i veteráni série. Tohle totiž není Morrowind, který znáte, protože příběh se odehrává 7 století před dějem třetího dílu. A i když spoustu věcí poznáte, něco bude úplně jinak.

Ale dost už o příběhu, přece si nechceme všechno vyspoilovat. V Morrowindu se projdete po všech ikonických lokacích, jako jsou lesy obřích hub nebo popelavá vulkanická pole. Morrowind Upgrade navíc do hry přidává úplně novou herní třídu – Strážce (The Warden). Je to mág, jehož kouzla jsou založená na přírodě. Společníka vám při tom bude dělat váš osobní bojový medvěd. Navíc se setkáte i s legendárním vražedným bratrstvem Morag Tong. Kromě toho všeho vylepšení přidává do hry i nový bitevní mód PvP Battlegrounds, který spočívá v arénovém zápasení 4v4v4. Nejvhodnější čas se k TES Online zase vrátit, nebo s ním konečně začít.

Zlevněná cena: 649 Kč

The Elder Scrolls Online Gold Edition

Od vydání Skyrimu je to už dlouhých 6 let. Milovníci TES série by si už samotnou nervozitou hryzali nehty, ale naštěstí tu máme online MMORPG The Elder Scrolls Online, takže můžeme být v Tamrielu každý den, dokud konečně nevyjde plnohodnotné pokračování.

Přístupný je téměř celý Tamriel, který jako vždy prostupují boje o moc a intriky. Dvě frakce bojují o císařský trůn a ta třetí se především snaží zachovat si vlastní nezávislost. A jako obvykle je nejhorší nebezpečí to skryté – deadrický princ Molag Bal je odhodlaný připojit Tamriel ke své démonické říši.

KOUKNI SE  V humorné adventuře 3 Minutes to Midnight budeme zachraňovat svět

Je ale na vás, ke komu se přidáte a komu pomůžete ve vzestupu. A nebo nestojíte o nic z toho a jen se chcete toulat krajinou a plnit vedlejší úkoly? Jak je libo, je to jen na vás. TES Online se vysoce zaměřuje na hráčovu svobodu. Začíná to už tvorbou postavy, kdy se můžete vžít do role lidí, elfů, ale i exotických Argonianů a Khajitů. Můžete provádět klasické raidy do nespočetných dungeonů (sami či s přáteli), nebo se můžete účastnit bitev s dalšími hráči v centrální provincii Cyrodill, dobývat hrady a další strategická místa. Přítomen je i crafting a možnost správy vlastní pevnosti, plné vašich vlastních vojáků.
S Gold Edition obdržíte i DLC Imperial City, Orsinium, Thieves Guild,Dark Brotherhood, Palamino horse mount a 500 crownů, které ve hře fungují jako herní měna.

Zlevněná cena: 709 Kč

The Sims 4

Aneb simulátor života, chtělo by se dodat. Přesně o to tu totiž jde. Po spuštění hry si vytvoříte vlastní postavu (simíka) a následně hrajete jeho život. Můžete si vybrat, jestli to bude mladík, který se právě odstěhoval od rodičů a shání si práci, nebo si vytvoříte už zavedenou šťastnou rodinku.

Další možnosti jsou téměř neomezené. Svému simíkovi vybíráte práci, zlepšujete jeho dovednosti, seznamujete ho s jeho koníčky. A nebo se raději věnujete vydělávání peněz, za které pak pořádáte monstrózní večírky, na které zvete spousty přátel. A tak by se dalo pokračovat třeba k budování rozsáhlé rodiny, stavbě vytoužené vily, přeplněné luxusním nábytkem atd. Možnosti jsou téměř neomezené!

Zlevněná cena: 519 Kč

Project Nimbus

Frenetická akce s obrovskými roboty, poletujícími v nebesích. Kdo by si tohle nechal ujít? Přesně to je Project Nimbus. Vyberte si z několika mechů. Každý má zvláštní schopnosti, ale všichni z nich disponují pořádným arzenálem zbraní od raket po kulomety, kterým můžete likvidovat buď nepřátele, nebo sestřelovat jejich rakety, mířící na vás. A nebo můžete využít některou z unikátních ultimátních schopností. Hra je stále ve vývoji, takže v budoucnu se můžete těšit na další obsah.

KOUKNI SE  Středověká hra Kingdome Come nabídne více než stohodinovou herní dobu

Zlevněná cena: 309 Kč

Wasteland 2 Classic Edition

Série Wasteland není tak známá jako obdobná série Fallout, přesto umožnila její vznik. První Wasteland z roku 1988 byl první postapokalyptickou hrou, kde jste mohli ovládat několik postav a během hry provádět náročné morální volby. Série Fallout se vydala akčnější cestou, která připomíná spíš střílečku. Wasteland 2 naopak staví na klasické hratelnosti prvního dílu (a prvních dvou Falloutů).

Propracovaný postapokalyptický svět prozkoumáváte pohledem z vrchu a souboje jsou tahové, tudíž velmi taktické. Hra vám dává obrovskou svobodu při výběru postavy, které nejsou anonymní, ale každá má svůj unikátní příběh. Svobodný je svět, ve kterém se hra odehrává. Čeká vás ohromné množství nepřátel i výbavy, například jen zbraní najdete ve hře okolo 150. Svobodu máte i v plnění questů a samozřejmě vás čekají i náročná morální rozhodnutí.

Zlevněná cena: 279 Kč

Deadpool

Deadpool je zatraceně efektivní, co se zabíjení týče. Čeká vás tedy divoká akční hra s obrovským arzenálem klasických i bizarních zbraní. Se zbraněmi to ovšem umí ledajaká postava z her či filmů, Deadpool je unikátní něčím jiným. A ne, není to regenerace, kterou by mohl závidět i Wolverine. Deadpool je jedna z mála postav, která si uvědomuje, že je pouhou fiktivní postavou. Z toho plyne většina jeho osobitého humoru, který je pochopitelně od prvního spuštění přítomen i v celé této hře. Interakce hráče a postavy, za kterou hraje, je tak snad ještě zábavnější než samotná akce.

Zlevněná cena: 399 Kč

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno