>
 

Sex a Vztahy

vydáno 30. 12. 2016

5 způsobů, jak nevědomě ničíte vašeho manžela a vaše manželství

5 způsobů, jak nevědomě ničíte vašeho manžela a vaše manželství. Možná, že budete překvapené, že těmito pěti destruktivními věcmi napomáháte k zániku vašeho vztahu.

Pokud máte zkušenosti z manželství, možná vám došlo, že vztah netrvá věčně jen sám o sobě, pokud se o něj nestaráte a nepečujete o něj. Manželství je jako pověstný rodinný oheň, do kterého musí oba přikládat, protože jakmile vyhasne, je už o hodně těžké jej zase založit.

 

1. Žijete si nad poměry

Stará moudrost praví, že to nejlepší, co může žena udělat, je žít v rámci prostředků, které si může její manžel dovolit. Manželky by měly sledovat a respektovat rodinný rozpočet, brát ohledy na limity, které každá rodina má. Neustálé dluhy a nákupy bez rozmyslu nejsou motivační pro vašeho tvrdě pracujícího muže. Ve vztahu byste měly ocenit především lásku a pozornost vašeho muže, ne novou kabelku každý druhý měsíc.

 

2. Permanentní negativita

Nesnášíte své vlasy, nepořádek v bytě, své sousedy, nefunkční myčku na nádobí. Tím vším jste schopná zahrnout vašeho muže, když přijde z práce. Myslíte si, že je to nutné? Neustálé stěžování vašeho muže nepřinutí něco udělat, ale pravděpodobně ho odradí od toho, aby se s vámi vůbec bavil.

 

3. Všechno ostatní je na prvním místě

Jestli upřednostňujete vaše děti, matku, vaší partu, kariéru, koníčky před svým mužem, bude si připadat jako zbytečný a nedůležitý. Svého manžela mějte na prvním místě, uvidíte, že se vám to vrátí i na dětech a vztazích v rodině.

KOUKNI SE  Jaká má být ideální manželka? 10 věcí, které muž chce po své ženě

 

4. Ztráta fyzické náklonnosti

Muži samozřejmě touží po fyzické náklonnosti svých žen. Jsou rádi za pohlazení, za doteky, a také za milování. Sex by neměl být nástrojem ke kontrole vašeho manžela, ale vyvrcholením vzájemné lásky. Pokud vás váš muž přestává přitahovat, hledejte chybu také sama v sobě a hledejte cesty, jak přitažlivost znovu probudit.

 

5. Nemluvíte jeho jazykem

Ženy často mluví v narážkách, v nepřímých náznacích. Muži mají naopak rádi jasné a srozumitelné signály. Proto se snažte být k muži ve svých pocitech otevřené a upřímné. Když se vás zeptá, co se děje, neříkejte, že nic, ale mluvte s ním na rovinu.

 

Charlie Brown

 

Tags: , , , , , , ,


o autoroviNahoru ↑

Dobré knihy