15 sexuálních tipů, které vědci potvrdili jako skutečně funkční

Dnes a denně je internet zahlcen různými radami, které v realitě nefungují, protože si je někdo jednoduše vymýšlí. My vám proto přinášíme 15 sexuálních tipů, které vědci potvrdili jako skutečně funkční a empiricky ověřená fakta.

1. Holandští vědci přišli s objevem, že používání ponožek při sexu zvyšuje pravděpodobnost dosažení orgazmu. Chladno působí anti vzrušivě pro obě pohlaví, ovšem analýzou ženského mozku vědci přišly na to, že ženy se potřebují k dosažení orgazmu cítit v bezpečí a v klidu. Tento pocit ponožky navozují.

2. Podle výzkumů ženy přitahují více muži, kteří se tváří vážně a zamyšleně než muži, kteří se smějí. Naopak muže přitahují více ženy, které smějí, než ty, které se tváří zamyšleně a vážně.

3. Studie tvrdí, že vystavování se slunečnímu svitu podporuje sexuální energii a chuť k sexu. Sluneční záření totiž obsahuje vitamín D, který zvyšuje podíl testosteronu a tím zvyšuje sexuální libido.

4. Jeden výzkum potvrdil, že muži s většími břichy praktikují o pět minut delší sex než ti hubenější. Důvod? Více břišního tuku obsahuje estradiol, ženský sexuální hormon, který potlačuje orgazmus.

5. Potřebujete záminku? Neutrácejte moc peněz za svatební prsteny a svatbu! Studie ukázala, že manželství, ve kterém utratili hodně peněz za prsteny a svatbu, trvala kratší dobu. Čím méně utratíte, tím bude vaše manželství déle trvat.

6. Bradky u žen vyvolávají zdání vyššího sociálního statusu, než u mužů zcela oholených. Dále ženy považují za více atraktivní muže se strništěm než s bradkou, zdá se jim jako dospělý a ne tolik agresivní, jako jsou bradky.

KOUKNI SE  Odhalujeme pro vás tři největší mýty o orálním sexu

7. Muži i ženy mají svaly pánevního dna. Tyto svaly se dají speciálními cvičeními posilovat. Když je při sexu zatnete, ohromíte svého partnera. Posilováním těchto svalů také zamezíte inkontinenci a povolení svalů při porodu. Abychom nezapomněli, posilování svalů pánevního dna také zvyšuje erekci a zintenzivňuje orgazmus.

8. Podle výzkumu z roku 2011 jsou brunety atraktivnější, inteligentnější, přístupnější a zodpovědnější než blondýnky a zrzky.

9. Líbání zvyšuje intimitu ve vztahu a snižuje stres a cholesterol. Taky se zjistilo, že čím častěji se partneři líbají, tím déle jsou ve vztahu spokojení. Korelace mezi četností líbání a četností sexu se nepotvrdila.

10. Muži, pečlivě vybírejte svou kolínskou! Ženy negativně reagují na vůni kolínské, která jim připomíná někoho příbuzného. Je to způsob, jak se vypořádává tělo s hrozbou incestu. 56% žen by nešlo na schůzku s mužem, který používá stejnou kolínskou jako jejich otec. Snažte se tedy vonět jako potencionální milenec, a ne jako ženin bratr nebo potrhlý strýc.

11. Dámy, jestli obdivujete mužské typy, zjistěte si, zda mají rádi pikantní jídlo. Dle francouzské studie mají muži se zálibou v pikantních jídlech vyšší hladinu testosteronu. Existuje významná korelace mezi zálibou v ostřejších chutích a úrovní agresivity a sociální dominance.

12. Ženy, chcete rychle a jednoduše zvýšit svůj sex appeal? Dle výzkumu muže přitahuje červené oblečení více než jiné barvy. Jak jednoduché.

KOUKNI SE  10 příznaků, jak poznáte frigidní ženu, dřív než bude pozdě

13. Trpíte bolestmi hlavy a migrénami? Mějte orgazmus. Výzkumy dokazují, že orgazmus dokáže zcela vytlačit migrény. Žádné drahé léky, ale orgazmus, zcela zdarma.

14. Chcete se seznámit se ženou? Chovejte se hezky k dětem! Je dokázáno, že muži, kteří se starají o malé dítě, hladí ho, líbají, konejší, mají třikrát více kontaktů na ženy, než muži, kteří děti ignorují.

15. Výzkumníci přišli s tím, že kombinace vůně dýně a levandule zvyšuje o 40% průtok krve penisem.

 

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno