10 nejhorších věcí, které se mohou přihodit vašemu penisu

Jestli s myslíte, že zlomení penisu je to nejhorší, co se vám může stát, tak jste na omylu. Taky vám ho třeba může ukousnout pes.

 

1. Zlomený penis

Přesto, že penis neobsahuje žádnou kost, corpus cavernosa se zlomit může. Corpus cavernosa jsou trubičky, které se při erekci naplní krví. Pokud se tyto trubičky při nešetrné manipulaci s penisem ohnou, můžou se porušit, roztrhnout a naplnit mužský penis krví. Tato nehoda potom vede k deformaci penisu, otoku a ztrátě sexuálních funkcí.

Kdyby se vám tato nehoda nedejbůh stala, ihned zavolejte lékaře.

 

2. Nemůže ven

Lékařsky se tomu říká „invaginace“. Mužský penis je zavrtán v pochvě a nemůže ven. Obvykle jde o křeč, která postihne v inkriminovaný okamžik vaši sexuální partnerku. Křeč stáhne svalstvo a neumožní penisu vrátit se zpět.

 

3. Pohlavní choroby

O pohlavních chorobách toho bylo napsáno hodně. Mezi promiskuitními jedinci jsou rozšířené například chlamýdie. Bakteriální infekce může způsobit otok nejen mízních uzlin, ale i otok vaší chlouby, kterou dokáže i zkroutit. Pomocí léků se můžete zbavit bolesti, ale v sexu budete stejně na čas nepoužitelní.

 

4. Tetování se zvrhne

Představa tetování penisu je sama o sobě bolestivá. Stalo se ovšem jednomu pánovi, který chtěl vytetovat na penis a varlata iniciály jeho tehdejší přítelkyně, že tetovací jehla zajela příliš hluboko do jeho penisu a způsobila nadměrný průtok krve penisem. Touto nucenou erekcí trpěl tři měsíce, než mu byla lékaři chirurgicky odstraněna.

KOUKNI SE  Co je astrální sex? Průvodce penetrací duše

 

5. Nepřibližujte se k nebezpečným strojům

Jestli jste skautem, tak to raději nečtěte. Chlápek si odřízl varlata od penisu průmyslovým nožíkem, když se snažil na kousky rozřezat koberec. Zažaloval společnost, že jej nechala koberce rozřezávat bez adekvátního výcviku. Pokud neumíte zacházet s nástroji nebo různými stroji, tak si od nich penis držte dál.

 

6. Pozor na obřízku

Při zákroku, kterému se říká obřízka, se odděluje část předkožky. Při nevhodné manipulaci může dojít k zánětu, který má za následek otok celých genitálií. Tento zánět lze chirurgicky léčit.

 

7. Příliš zahnutý

Ženy prý mají rádi zakřivené penisy, protože se pod speciálním úhlem dostanou k jejim skrytým erotogenním zónám. Pokud má muž penis až příliš zahnutý, může trpět Peyronieho nemocí. Při erekci dochází u takového muže k bolestem a také poruchám samotné erekce. Odhaduje se, že 7% mužské populace trpí touto nemocí. Nemoc lze medikamenty, případně chirurgicky léčit.

 

8. Vyhněte se plavání v Amazonce

Jestli jste se koupali někdy v Amazonce, asi vás někdo upozornil na masožravé piraně. Existuje jejich určitý druh, s názvem Špičatá ryba, která velmi ráda proniká pod plavky na intimní místa a ráda hoduje na krvi z penisu.

 

9. Operace se nepodařila

Operace střev nebo léčba rakoviny prostaty je velmi delikátní operace a pokud se něco pokazí, může to mít za následek vznik „píštěle“ – slzy tkáně, která spojuje močový kanál s konečníkem. Příznakem takové píštěle je moč, která vychází z vašeho řitního otvoru. Ano,  je to stejně nepříjemné, jak to zní.

KOUKNI SE  Šokující seznam států, kde je legální sex s dětmi

 

10. Pozor na psi, kteří žerou penisy

Jeden muž z Dominikánské republiky se probudil po prochlastané noci a zjistil, že mu chybí penis. Byl prostě pryč. Až od sousedů se dozvěděl, že ho v opilosti napadl pes a penis mu žmouláním odtrhl. Ouch.

 

Charlie Brown

 

dailystar.co.uk

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno